2020

24. 2. 2020
2020

Náš, nebo i Váš, ProRace Golf Tour  si připravil na letošní sezónu opět pár parádních hřišť, byť ne nových, ale kvalitních. Termíny jsou zde, vše je objednané a zařízené. Tak jak jsme dříve hrávali ve čtvrtek, tak jsme přesunuli termíny na úterky, abyste měli víc času si případně zahrát i jinde. Takže kromě finále, které bude v pátek, všechny ostatní turnaje jsou v úterý. Zapište si tedy prosím do svých kalendářů tyto termíny.

Poděbrady 21.4.  úterý

Konopiště 19.5.  úterý

Čeladná 23.6.   úterý

Kunětická hora 4.8.  

Kácov 8.9.

Finále opět v Motole 2.10.

O co budeme letos hrát, případně jak se bude tůra jmenovat se včas dozvíte a doufáme, že se Vám to bude líbit. Tak jako vše, i naše pravidla a soutěžní řád se vyvýjejí a i toto se včas dozvíte.

Prozatím tedy si ještě užívejte zbytky zimy a brzy se uvidíme.

 

Jiří Hanyk

Daniel Knebl

ProRace system

Marketingová agentura, která je od roku 2004 známa především působením v motoristickém sportu, kde vlastnila a provozovala stejnojmený tým v Mezinárodním mistrovství ČR a poté Mistrovství světa World Superbike v kategorii Supersport kde dokázala vyhrát s italským jezdcem Lorenzem Lanzim, vlastnící celkem čtyři tituly Mistra republiky. Za tým v minulosti nastupovali jezdci jako Lukáš Pešek, či Gabor Talmacsi a Miloš Čihák a Patrik Vostárek.

Nadpis

Prorace zároveň byl jediným pořadatelem nejprofesionálnější motocyklové závodní školy “California Superbike school” v ČR.

Od roku 2014 pořádá přední golfovou tour ProRace Golf Tour s jedním z hlavních partnerů, automobilkou SEAT.