ProRace Golf Tour 2019

18. 2. 2019

sice je ještě zima, probíhají jarní prázdniny na horách, ale golfové termíny v kalendářích se nám plní.

Pro letošní rok jsme nachystli opět pár krásných hřišť, některá jsme nechali z loňské sezóny, některá jsme opětovně zařadili do programu.

Co se naší golfové Tour týče, v letošním roce se bude jmenovat ProRace Golf Tour 2019. Do začátku nám ještě zbývá nějaký čas který vyplníme přípravami tak, abychom v dubnu byli prvotřídně připraveni Vám poskytnout vše na co jste zvyklí. Rádi bychom upravili herní pravidla tak, abychom vydrželi v napětí do posledního turnaje a celkové hodnocení, tedy i hlavní cenu vyhrál opravdu ten nejlepší a i všem ostatním stálo za to bojovat až do konce. Necháme si to až před první turnaj jako překvapení.

3/10 Finále - místo bude upřesněno

Tyto termíny máme potvrzeny. Doufáme, že se Vám budou líbit a již se těšíte.

za ProRace Golf

Jiří Hanyk

Daniel Knebl

ProRace system

Marketingová agentura, která je od roku 2004 známa především působením v motoristickém sportu, kde vlastnila a provozovala stejnojmený tým v Mezinárodním mistrovství ČR a poté Mistrovství světa World Superbike v kategorii Supersport kde dokázala vyhrát s italským jezdcem Lorenzem Lanzim, vlastnící celkem čtyři tituly Mistra republiky. Za tým v minulosti nastupovali jezdci jako Lukáš Pešek, či Gabor Talmacsi a Miloš Čihák a Patrik Vostárek.

Nadpis

Prorace zároveň byl jediným pořadatelem nejprofesionálnější motocyklové závodní školy “California Superbike school” v ČR.

Od roku 2014 pořádá přední golfovou tour ProRace Golf Tour s jedním z hlavních partnerů, automobilkou SEAT.